Reklama
Hledat:

Detail firmy David Hrňa - shrnovací dveře

UPRAVIT ÚDAJE O FIRMĚ

 

David Hrňa - shrnovací dveře

Výroba - Shrnovací plastové dveře. Díky použití nových materiálů a široké škále vzorů se shrnovací dveře staly oblíbeným moderním bytovým zařízením, s minimálními nároky na prostor v průchozím profilu. V nabídce jsou dveře v pestré paletě barev a vzorů, včetně imitací přírodních povrchů (dřevo, kámen, lesklý povrch, atd.), dále je zde možnost objednat různé druhy prosklení (čiré, vzorované, barevné). Podle zástavby lze typy dveří dělit na jednokřídlé, dvoukřídlé, nebo oboustranné. Zavírací systém se skládá z madla a přídržného magnetu, nebo mechanismu s klikou. Maximální výška plastových dveří může být až 3 metry.

Zařazeno v kategoriích:

Kontaktní informace:

Mojmírova 476
686 01  Uherské Hradiště

Telefon: 604124464
Fax: 572574701
Email: Bartosikova.Michaela@seznam.cz
WWW: http://

Je adresa nebo některý z kontaktů špatný
nebo neodpovídá skutečnosti? Špatně vyplněný
popis nebo nepřesná kategorie? Potom klikněte prosím zde

Otvírací doba:

Pondělí 08:00 - 16:00  

Úterý 08:00 - 16:00  

Středa 08:00 - 16:00  

Čtvrtek 08:00 - 16:00  

Pátek 08:00 - 16:00  

Kontaktní osoby:

David Hrňa
Telefon: 604124464

 
Reklama
 

Kontaktovat:

Příjemce:

Váš email:

Text zprávy:

  generovat jiný kód

Opište kód z obrázku:

 

Klíčová slova:

shrnovací dveře, sekční vrata,, "žaluzie", sítě proti hmyzu, parapety, sprchový kout, baterie, vana, koupelnový nábytek, obkladový kámen, plastový obklad, sanita, rolety, předokenní rolety, garážová vrata, koupelna

Fotogalerie:

Produkty:

Shrnovací dveře

Díky použití nových materiálů a široké škále vzorů se shrnovací dveře staly oblíbeným moderním bytovým zařízením, s minimálními nároky na prostor v průchozím profilu. V nabídce jsou dveře v pestré paletě barev a vzorů, včetně imitací přírodních povrchů (dřevo, kámen, lesklý povrch, atd.), dále je zde možnost objednat různé druhy prosklení (čiré, vzorované, barevné). Podle zástavby lze typy dveří dělit na jednokřídlé, dvoukřídlé, nebo oboustranné. Zavírací systém se skládá z madla a přídržného magnetu, nebo mechanismu s klikou. Maximální výška plastových dveří může být až 3 metry.

Předokení rolety

Pro své tepelně-izolační vlastnost a možnost regulace propouštěného světla zvyšují komfort bydlení a zároveň svou pevnou konstrukcí chrání soukromí i majetek obyvatel domu. Dodáváme výrobky firem Alurol, Building plastics, Alukon, a Lomax.

Garážová vrata

Výklopná vrata poskytují ekonomické řešení tam, kde je třeba zohlednit zvláště estetické začlenění do fasády domu v kombinaci s úsporou místa při otvírání vrat. Vrata se vyklápějí vcelku, podle středového pantu za současného zdvihu ve vodící kolejnici. Pro odlehčení vrat při manipulaci slouží buď pružinový systém, nebo protizávaží. Sekční vrata nabízejí vysoký komfort obsluhy v kombinaci s bezpečností provozu a ochranou majetku a soukromí. Nejčastěji se zde uplatní sendvičové povrchové panely z hliníku či plastu, možnost tepelně izolační výplně, prosklení nebo kazetového dezénu. Funkce vrat spočívá v postupném vtahování sekčně rozdělených vrat do vodící kolejnice, umístěné v prostoru nad průjezdním profilem. Ten je nejčastěji tvořen uzavřenou ocelovou kolejnicí, ve které se pohybují vodící segmenty opatřené nylonovými kolečky. Vtahování se děje pomocí elektrického tažného pohonu, umístěného na stropě. Vrata jsou navíc vyvažována torzními pružinami, které snižují nároky na výkon pohonu a usnadňují manipulaci při manuální obsluze. Rolovací vrata dovolují zabudování bez zásadnějších stavebních úprav a do prostor s omezeným místem pro montáž. Výhodou je rovněž rychlá montáž a možnost jednoduché výměny poškozené lamely. Stejně jako u sekčního systému lze zvolit hliník nebo plast, tepelnou izolaci, prosklení ale také větrací lamely a rolovací mříže. Systém je velmi podobný sekčnímu s tím rozdílem, že vrata jsou dělena na úzké lamely, navíjené na hřídel, umístěnou nad průjezdním profilem.

Žaluzie + šítě do oken + parapety venkovní i vnitřní

Meziokenní žaluzie nabízejí kromě zlepšení světelné pohody v rodinných domech a bytech též zvýšení ochrany soukromí a v jisté míře i zlepšení tepelných poměrů v místnostech, zvláště v parných letních dnech. Hliníkový profil, z něhož jsou žaluzie vyrobeny může být povrchově upraven v různých barevných odstínech a površích (lesk, mat, elox). Je také možná montáž do oken s nepravidelným profilem (klenbové oblouky atd.) Klasické meziokenní žaluzie jsou ovládány navíjecím mechanizmem se šňůrkou a otočným mechanizmem pro natáčení lamel. Eurožaluzie mají obdobnou konstrukci jako klasické meziokenní, mají ale navržen nový systém ovládání a zdvihu lamel pomocí řetízku. Tento systém zvyšuje komfort obsluhy, neboť sdružuje zdvih i natáčení lamel do jednoho ovládacího elementu, navíc s vyšší životností.

Umělý kámen

Naše obklady z umělého kamene se odlišují tím, že se hodí jak pro použití v exteriérech (zdi, ploty), tak i pro použití v interiérech.

Vybavení vaší koupelny

baterie, vany, sprchové kouty, sprchové zástěny, masážní vany, nábytek do koupelny

 
 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist