Hledat:

Detail firmy JPElektro - veškeré systémy moderní a inteligentní elektroinstalace

UPRAVIT ÚDAJE O FIRMĚ

 

JPElektro - veškeré systémy moderní a inteligentní elektroinstalace

Lokalizace zemních kabelů, montáž hromosvodů, montáž veškerých kabelových rozvodů, inteligentní elektroinstalace, ochrana před bleskem a přepětím, podlahové nebo stropní vytápění, EZS elektronické zabezpečovací systémy. Dálkové ovládání topení přes telefon, PC, veškeré GSM ovládání a sledování objektů, anténní a satelitní rozvody. Rozvody pro audio, video, domácí kino, domácí telefony, videotelefony, IP telefony, telefonní sítě, telefonní ústředny, metalické a optické datové sítě. Montáže systémů LexCom, EUBIQ, Ego-n, LOXONE, GILD, HAIDY a jiné. Dále můžeme nabídnout poradenství k elektroinstalacím.

Zařazeno v kategoriích:

Kontaktní informace:

Jesenského 2591, Tábor
39002 
Ukázat na mapě

Telefon: 606621617
Fax: 381281329
Email: jiri.petran@cmail.cz
WWW: http://www.inteligentni-elektroinstalace.eu

Je adresa nebo některý z kontaktů špatný
nebo neodpovídá skutečnosti? Špatně vyplněný
popis nebo nepřesná kategorie? Potom klikněte prosím zde

Kontaktní osoby:

Jiří Petráň
Telefon: 606621617
Email: jiri.petran@cmail.cz

 
Reklama
 

Kontaktovat:

Příjemce:

Váš email:

Text zprávy:

  generovat jiný kód

Opište kód z obrázku:

 

Klíčová slova:

elektroinstalace, inteligentní elektroinstalace, zabezpečovací systémy, alarm, chytrá elektroinstalace, lokalizace kabelů, hromosvody, datové sítě, ezs, oasis, azor, ja-100, ezs konfigurátor

Logo:

Fotogalerie:

Produkty:

Automatický konfigurátor EZS

Chcete si nezávazně vytvořit nabídku na zabezpečovací systém a vadí vám zdlouhavá komunikace po emailu nebo telefonu? Nemusíte na nic čekat, vytvořte si vlastní nabídku během 5 minut! Tuto možnost vám nabídneme pouze my, v jednoduchém automatickém konfigurátoru EZS. Tento zajímavý nástroj je určen pro všechny, kteří mají zájem o zjištění orientační ceny zabezpečovacího systému EZS (PZTS) nebo pro porovnání ceny s konkureční nabídkou.

Lokalizace zemních kabelů

Nejlepší způsob jak sledovat trasu podzemního kabelu a potrubí je mít je vykopané. To však v praxi není obvyklé. Druhým nejlepším způsobem je použít lokátor kabelů a potrubí. Tímto lokátorem lze hledat podzemní metalické kabely a potrubí. Vyhledávat kabelové poruchy (přerušení kabelu a porušení kabelové izolace), měřit hloubku uložení. Podmínkou pro úspěšné nalezení poruchy, je takový poruchový stav kabelu, kdy je zhoršena izolační schopnost pláště kabelu proti zemi (je poškozen plášť kabelu).

Inteligentní elektroinstalace

Chcete stavět nebo rekonstruovat dům či průmyslový objekt? Využijte nejmodernějších technologií. Inteligentní elektroinstalace promění Váš dům v "živý" organismus. Ovládejte a kontrolujte dům z jakéhokoli místa na světě. Systém inteligentní elektroinstalace i v době Vaší nepřítomnosti automaticky sleduje a řídí provoz Vaší domácnosti - např. reguluje topení, zatahuje žaluzie, ovládá spotřebiče, hlídá otevření oken, dveří, venkovních vrat a střeží dům před nezvanými hosty. Montáže systémů LexCom, EUBIQ, Ego-n, LOXONE, GILD, HAIDY a jiné.

 
 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist