Reklama
Hledat:

Detail firmy ImperialMedia s.r.o.

UPRAVIT ÚDAJE O FIRMĚ

 

ImperialMedia s.r.o.

Full service v oblasti reklamy a marketingové komunikace. Vlastní produkce. Kompletní grafické zpracování tiskovin. Ofsetový, digitální a velkoplošný tisk, reklamní předměty, veletržní expozice, světelná reklama, webdesign, redakční systémy, e-shopy.

Zařazeno v kategoriích:

Kontaktní informace:

Moravní nábřeží 1208
68601  Uherské Hradiště
Ukázat na mapě

Telefon: +420 571 117 400
Fax: +420 571 117 401
Email: info@imperialmedia.cz
WWW: http://www.imperialmedia.cz

Je adresa nebo některý z kontaktů špatný
nebo neodpovídá skutečnosti? Špatně vyplněný
popis nebo nepřesná kategorie? Potom klikněte prosím zde

Otvírací doba:

Pondělí 07:00 - 17:00  

Úterý 07:00 - 17:00  

Středa 07:00 - 17:00  

Čtvrtek 07:00 - 17:00  

Pátek 07:00 - 17:00  

Kontaktní osoby:

Michal Pavlica
Telefon: +420 571 117 400
Email: pavlica@imperialmedia.cz

 
Reklama
 

Kontaktovat:

Příjemce:

Váš email:

Text zprávy:

  generovat jiný kód

Opište kód z obrázku:

 

Klíčová slova:

reklama, marketing, logo, grafický manuál, obalová grafika, tiskoviny, foto, webové prezentace, redakční systém, e-shop, seo, reklamní kampaně, komunikační strategie, copywriting, direct marketing, věrnostní programy, spotřebitelské soutěže, reklamní poutače, polepy aut, polepy výloh, velkoplošný tisk, velkoplošný tisk, digitální tisk, veletržní expozice, reklamní předměty, orientační systémy, prodejní stojany, zákaznické poutače, světelná reklama

Služby (ze serveru www.sluzby-uh.cz):

Logotyp

Můžeme vytvořit logotyp zcela nový, tak i přepracovat stávající (tzv. redesign). Umožníme Vám se na tvorbě logotypu podílet. Podle zadaných požadavků a pod dojmem jedinečných specifik Vaší společnosti připravíme několik grafických návrhů, ze kterých si pak vyberete jeden ke konečné realizaci. Součástí realizace logotypu je předtisková příprava.

 

Grafický manuál

Grafický manuál je souhrnem pravidel a postupů ve využívání tzv. vizuální komunikace společnosti. Udává veškerá pravidla pro používání firemní grafiky, jelikož ta může být nevhodným používáním znehodnocena. Manuál definuje základní barvy vizuálního stylu, pojednává o používaném druhu písma, formátování textu a také naznačuje aplikace uvedených pravidel v praxi, např. na vizitkách, hlavičkových papírech, dokumentech, polepech služebních aut, apod.

 

Firemní tiskoviny

Svým zákazníkům zajišťujeme komplexní služby na poli výroby tiskovin. Vytvoříme grafický návrh, vytiskneme a dodáme až k Vám.

 

Reklamní kampaně

Reklamní kampaň je krátkodobější časově omezený způsob prezentace produktů nebo společností. Časové i předmětové vymezení je ovšem v případě reklamní kampaně značně pestré. Díky ní se dá prezentovat kompletní nabídka nebo jen úzce vymezená oblast služeb firem, případně konkrétní produkt.

 

Komunikační strategie

Komunikační strategie je souhrn používaných marketingových nástrojů a způsobů komunikace společnosti se zákazníky a s jinými subjekty. Komunikační strategie se určuje dopředu na střednědobý časový interval, zpravidla na jeden rok.

 

Věrnostní programy

Věrnostní programy jsou jednou z forem aktivního zapojení zákazníků do přímé prezentace společnosti. Tento marketingový nástroj je určen stálým zákazníkům, které sdružuje v centrální databázi. Věrnostní programy přinášejí svým účastníkům různorodé výhody. Součástí věrnostního programu je vedení bodového účtu, vystavení zákaznické karty, možnost slev na produkty a služby u smluvních partnerů, věcné dárky, distribuce periodik apod.

 

Spotřebitelské soutěže

Spotřebitelské soutěže jsou jednou z forem aktivního zapojení koncových zákazníků do marketingových aktivit společnosti. Prostředkem k tomu je organizace rozmanitých soutěží, ve kterých mají zákazníci možnost získat např. věcné ceny, zájezdy, slevové výhody, aj. Cílem takové soutěže je zpravidla shromáždit určité množství kupónů, ústřižků, karet, stvrzenek aj. ze zakoupených výrobků a služeb

 

Copywriting

Copywriting je psaní marketingových textů, které mají za úkol představit osoby, firmy, výrobky nebo služby. Web-copywriting pak znamená psaní reklamních textů pro webové stránky. Tvorba copywritingu má svá specifika. Reklamní text musí mít jasnou strukturu, přinášet objektivní informace, na druhou stranu musí být čtivý, musí svého čtenáře zaujmout, přesvědčit ho o správnosti obsahu a vštípit mu myšlenku na koupi nabízeného výrobku nebo služby, anebo posílit v jeho očích renomé firmy. Do copywritingu se řadí i tvorba sloganů, tiskových prohlášení, scénářů televizní nebo rozhlasové reklamy, aj.

 

Webové prezentace

Bez kvalitní webové prezentace se v dnešní době neobejde žádná firma a dokonce ani malí živnostníci. Webové stránky jsou skvělým prostředkem k publikaci Vašich produktů a aktuálních informací. Práce na webu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak můžete komunikovat s celým světem. Jednou vytvořená webová prezentace je na internetu na rozdíl od jiných medií k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce. První kroky zákazníka směřují k návštěvě webových stránek, teprve poté jde do obchodu, popřípadě kontaktuje danou firmu a požadovaný produkt si koupí nebo objedná. Proto buďte chytří, získávejte nové zákazníky jednoduše a pořiďte si webové stránky co nejdříve.

 

Světelná reklama

Moderní reklamní prvek, který se od klasických tabulí, značek a boardů liší větší schopností upoutat pozorovatele. Světelné reklamy si najdou své použití ve vnitřních i venkovních prostorech. Oproti nesvětelným prvkům Vám dělají reklamu 24 hodin denně.

 

Reklamní poutače

Reklamní poutače patří ke klasickým formám reklamy. Nejčastější podobou reklamních poutačů je plastová deska opatřená firemní grafikou, stále oblíbenějšími variantami jsou také vlajky, billboardy, nápisy z 3D písmen apod..

 

Veletržní expozice

Veletržní expozicí se rozumí stánek prezentující společnost nebo výrobek na veletrhu či jiné akci.

 

Reklamní předměty

Předměty denní potřeby opatřené graficky zpracovanými motivy prezentujícími firemní značku.

 

Prodejní stojany

Prodejní stojany jsou trojrozměrné prvky sloužící ke skladování zboží v nákupních prostorech a zároveň k jeho přímé nabídce koncovým zákazníkům. Jiným používaným označením je P.O.S. (Point of Sale).

 

Zákaznické poutače

Zákaznické poutače jsou trojrozměrné prvky sloužící jako reklama v místě prodeje, nejčastěji se objevují v podobě permanentních stojanů (např. s produktovými letáky). Nejsou určeny k přímému skladování ani nabídce výrobků. Používá se pro ně výraz P.O.P. (Point of Purchase).

 

Logo:

 
 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist