Reklama
Hledat:

Aktuální kategorie: Hlavní strana - Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

 

Omezit výběr na město:  

Uherské Hradiště   Uherský Brod   Staré Město   Kunovice   Buchlovice   Bojkovice   Uherský Ostroh   Hluk   Ostrožská Nová Ves  

Strana: 1 2

 

Výpis kategorie

Wellnes, regenerace

Poradenství v oblasti péči o pleť, očištění pleti, doporučení výrobků. Výživové poradenství, regenerační programy, individuální poradenství zaměřené na problémy klientů.

dermatologickestudio.webnode.cz - ul. Smetanova 5531, zlín, Uherské Hradiště

U Rominka

Botičky a boty pro děti do ca 7 let pouze česká, certifikovaná obuv s žirafou. Zdravé kroky dětí jsou naší prioritou. V obchodě nabízíme také oblečení pro děti a komisní prodej - bazar vybraného sortimentu. Kamenná prodejna v UH a e-shop na www.modadeti.cz.

www.modadeti.cz - Jindřicha Průchy 1391, Uherské Hradiště

Čokoládové lázně - CENTRUM REGENERACE Buchlovice

Centrum regenerace je mladá firma,působící na Uherskohradišťsku již od r.2001, firma, která se zaměřuje především na regeneraci fyzickou i psychickou v naprostém soukromí. Intimita a prožitek absolutního uvolnění v dnešním shonu je pro nás prioritou. A co všechno jsme schopni Vám nabídnout ? Nyní u nás najdete - regenerační masáže celkové nebo částečné - manuální lymfodrenáž celkovou nebo částečnou - reflexní masáže, baňkové masáže, čínské masáže - čokoládové a medové detoxikační masáže - wellness procedury s čokoládou, zeleným čajem, hrozny, pomeranči, zázvorem, atd. - Dornovu metodu, Breussovu masáž - tělové peelingy - tělové zábaly - infrakabinu jako nový systém prohřívání - péči o ruce i vlasy Na všechny služby rádi vystavíme Dárkový certifikát, naše služby je možno čerpat i na fakturu z fondů FKSP....

www.laznebuchlovice.cz - Kostelní 676, Buchlovice

RegeRelax

Poradna výživy, prevence zdraví a zdravého životního stylu. Měření kompozice těla diagnostickým přístrojem InBody 230. Vytváření osobního plánu výživy, doplňků stravy, pohybových aktivit, relaxace a detoxikace klienta. Vše na základě naměřených hodnot a výpočtů, dle dotazníků a odborných výživových postupů. Následné konzultace s cílem trvalé změny životních návyků. Objasnění možností využití stravy, bylin, a dalších postupů pro získání zdraví a životní pohody. Regresní terapie jako doplněk pro hloubkové odstranění fyzických bolestí, psychických stavů, nadměrného přejídání se a podobně. Bachova květová terapie podpoří psychiku a tím následně i tělesnou kondici. Relaxačně-meditační techniky pomohou získat duševní a psychickou pohodu. Daovská jóga pro ozdravení a omlazení t+la, hlavně páteře, kloubú a působící kladně při chronických onemocněních. Doporučení a prodej přírodních produktů renomované švýcarské firmy. Doplňkový servis poradny, klient nemusí produkty používat. Členka Aliance výživových poradců a smluvní partner Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra České republiky,Asociace pracovníků v regeneraci.

www.regerelax.eu - Na Splávku 1182, 3. patro vlevo , Uherské Hradiště

ŽEN-ŠEN SHOP

Prodej kořene ženšen, ženšen elixíru a houby reishi. Vše pro vaše zdraví, vitalitu a dlouhý spokojený život plný energie.

www.zensen.ic.cz - V Humnech 1400, Kunovice

Centrum Regenerace

Výživové a pleťové poradenství. Máte Vy, Vaše rodina nebo přátelé zdravotní problémy (alergie, lupénku, cukrovku, vysoký cholesterol, astma....)? Chcete zhubnout nebo přibrat? Máte problémy s pletí? Chcete pomoc a zvýšit sebevědomí? Poradíme a pomůžeme. Centrum regenerace Zlín, Ozvěte se na 776296251 (stačí SMS) a nebo vyzivovy.poradce@seznam.cz. Pokud víte o lidech, kteří by potřebovali pomoci, tak můžete napsat kontakt¨na ně a my se ozveme.

Uherské Hradiště

Masáže aquapark Delfín

Provádím klasické masáže, lymfatické masáže (manuální, přístrojové), medové masáže, jemné mobilizační techniky, rašelinové zábaly.

www.masazeub.cz - Slovácké náměstí 2377 , Uherský Brod

BHAKTI

PRODEJNA S BOHATOU NABÍDKOU ESOTERICKÉHO ZBOŽÍ Literatura duchovní, zdravotní, jóga, makrobiotika, astrologie, věštění, zdravá výživa atd. polodrahokamy, solné lampy, relaxační a etnická hudba, feng-shui doplňky, tarotové karty vonné oleje, aromalampy, amulety.

www.bhakti.cz - Na Splávku 516, Uherské Hradiště

Dermatologické studio Miss Cosmetic

Poradíme Vám s každodenní péčí o pleť. Léčíme akné, provádíme hloubkové čištění, vhodné pro všechny typy pleti i citlivou pleť. Vhodné i pro alergiky a ekzematiky. Máte nějaké zdravotní problémy nebo se Vám nedaří zhubnout? Nabízíme přírodní regenerační program MEDICAL. Naše produkty jsou české a přírodní, vhodné i pro děti, vyrobeny pod přísným farmaceutickým dohledem ve firmě Favea. Za základní ošetření pleti zaplatíte pouze 99 Kč. Do studia se prosím objednejte na telefonu 603 770 786 (i SMS).

Jindřicha Průchy 310 (nad restaurací NET), Uherské Hradiště

Poradenství ve výživě a hubnutí

Spokojený a šťastný život netkví v odříkání nebo v dietách. Je nejen o správném způsobu stravování, zdraví a změně životního stylu. A s tímto Vám velmi ráda pomohu - krok za krokem. Navíc výživa dle konstituce a kondice, TČM, reflexní diagnostika a regresní terapie. Ing. Pavla Gazdíková - Akreditovaná výživová poradkyně se zaměřením na alternativní stravování a upravování zdravotního stavu.

www.umenienergii.cz - Hoštáky 90, Nivnice

Medeos - dodavatel řešení pro bezbariérové přístupy

Zabýváme se dodávkami kompenzačních pomůcek pro handicapované osoby (tzv. pomůcky pro ZTP). Jedná se o pomůcky pro překonávání schodišťových a jiných domovních bariér - šikmé a svislé schodišťové plošiny, schodolezy, stropní závěsné systémy, šikmé schodišťové sedačky, nájezdové rampy a ližiny, rehabilitační a relaxační pomůcky. Bezplatně poskytuje poradenství v této oblasti vč. návštěvy u klienta v celé ČR (vše nezávazně), vypracování dokumentace, pomoc s vyřízením stavebního povolení a další.

www.medeos.cz - Františkánská 1333, Uherské Hradiště

Masérské relaxační a rekondiční služby

Provádím velmi účinnou sestavu masáží a zábalů na hubnutí ,relaxační a rekondiční masáže a to vše v soukromi vašeho domova.

www.masazhubne.kvalitne.cz - Horní podvinohradí 159, Buchlovice

Optikcentrum, s.r.o.

Oční optika OPTIKCENTRUM, kterou najdete ve Františkánské ulici, nabízí nejširší sortiment dioptrických brýlí. Provádíme měření zraku a odborné poradenství při výběru brýlí i kontaktních čoček. Dále nabízíme možnost využít náš softwarový program CASIOPEA, který Vás vyfotí a pomůže s výběrem jak obrub, tak dioptrických skel.

V naší nabídce najdete také velký výběr slunečních a sportovních brýlí, dále příslušenství k brýlím i kontaktním čočkám (např. pouzdra, čistící prostředky, apod.).

Nabízíme také možnost nákupu barometrů, vlhkoměrů a teploměrů i na objednávku z katalogu.

Otvírací doba:
Po - Pá: 8,30 - 17,30
So: 8,00 - 11,00

optikcentrum-uh.cz - Františkánská 1333, Uherské Hradiště

Pohodový Klub sangati

Internetové kurzy a poradenství v eft, joze, hubnutí, sebevědomí, jak na nemoc s eft. Prodej potravinových doplňků nutra bona.

www.eft-joga.cz - Dr. Martínka 69,

Nezávislý výživový poradce

Poradenství v nutriční výživě pro úpravu váhy, kondici a sport.

www.vyvazenastrava.cz - Spytihněv

Altech, spol. s r.o.

Vyrábíme a prodáváme pomůcky pro imobilní osoby. Zajišťujeme řešení bezbariérového přístupu.

www.altech-uh.cz - Průmyslová 1146, Uherské Hradiště

Lékárna u sv. Alžběty

Poskytujeme komplexní lékárenskou péči s poradenstvím. Nabízíme sortiment homeopatických léků, bylinných čajů a volně prodejných léčiv.

Vodní 13, Uherské Hradiště

Lékárna Štěpnice, s.r.o.

Prodej léčiv.

Štěpnická 1156, Uherské Hradiště

Lékárna U Lucie, s.r.o.

Prodej farmaceutických výrobků.

lekarny.zdravcentra.cz - Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště

M.A. Ortopedická Protetika, s.r.o.

Firma zabývající se výrobou a opravou protéz, trupových ortéz, končetinových ortéz a měkkých bandáží.

www.maprotetika.cz - J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště

Pedagogicko - psychologická poradna

Poskytování psychologické a speciálně pedagogické poradenské služby dětem, mládeži, rodičům a pedagogům škol a školských zařízení.

www.pppuh.cz - Františkánská 1256, Uherské Hradiště

Lékárna Ernest Apotheke, s.r.o.

Prodej léčiv.

Havlíčkova 1239, Uherské Hradiště

Lékárna MED-FP, s.r.o.

Prodej léčiv.

V Humnech 1582, Kunovice

Oční optika NAOME

Zhotovujeme dioptrické brýle na lékařský předpis i bez něj, možnost vyšetření dioptrické vady, aplikace kontaktních čoček. Opravujeme brýle, prodáváme veškeré doplňky. Prodáváme sluneční brýle Polaroid, Ray Ban, Jaguar, Hugo Boss, Elle, Mexx.

Na Splávku 182, Uherské Hradiště

Oční optika OPTA

Prodej značkových brýlových obrub, brýlových skel a slunečních brýlí. Měření zraku, aplikace kontaktních čoček.

www.optia.cz - Havlíčkova 172, Uherské Hradiště

Ernest Apotheke, s.r.o.

Prodej léčiv.

Havlíčkova 1239, Uherské Hradiště

J-dental, s.r.o.

Stomatologická laboratoř.

Františkánská 204, Uherské Hradiště

MEDEA - CZ, s.r.o.

Prodej chladicích textilií Cool Medics. Nabídka chladicích dek a bandáží pro psy a koně. Výhradní zastoupení pro ČR a SR.

www.chladicitextilie.cz - Široká 2282, Uherský Brod

Městská nemocnice s poliklinikou Uherský Brod

Poskytování zdravotnických služeb.

www.nemub.cz - Partyzánů 2174, Uherský Brod

Oční optika JMJ, s.r.o.

Zhotovujeme dioptrické brýle. Prodáváme sluneční brýle, doplňkový sortiment: pouzdra, čistící přípravky, utěrky. Provádíme opravy a čištění brýlí.

Františkánská 139, Uherské Hradiště

ORTOS s.r.o.

Výroba a opravy ortopedicko-protetických pomůcek.

www.ortos.cz - J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště

Profitness Česká republika, a.s.

Prodej vitamínů, minerálů, přírodních doplňků a sportovní výživy.

www.vitaland.cz - Mariánské náměstí 81, Uherské Hradiště

FOKUS optik a.s.

Prodej slunečních a dioptrických brýlí, kontaktních čoček a dalekohledů. Zastoupení značky Switch.

www.fokusoptik.cz - Masarykovo nám. 70, Uherský Brod

Sirnaté lázně - Ostrožská Nová ves

Sirnaté lázně byly založeny v roce 1903, poslední modernizace proběhla v roce 2002. Léčí se zde nemoci pohybového aparátu a nemoci kožní, zejména lupenka a postižení kloubů touto chorobou. Sirnaté lázně poskytují pacientům léčbu komplexní, příspěvkovou i ambulantní. Pro samoplátce jsou připraveny mnohé rekondiční týdenní i víkendové pobyty. Veškeré procedury probíhají přímo v hlavní budově. Hostům nabízíme také bezplatné využítí parkoviště.

www.laznenovaves.cz - Kunovská 664, Ostrožská Nová Ves

Lékárna Uherský Ostroh

Prodej léků a farmak.

Veselská 487, Uherský Ostroh

Lékárna KUNOVICE

Prodej a distribuce léčiv.

Na Rynku 359, Kunovice

CALMADENT, s.r.o.

Stomatologická laboratoř praktického zubního lékaře.

Kaunicova 62, Uherský Brod

Hlucká apatyka, s.r.o.

Maloobchodní prodej farmaceutických přípravků.

Boršická 143, Hluk

Med - FP, s.r.o.

Lékárna.

V Humnech 1582, Kunovice

Sociální služby Uherský Brod

Příspěvková organizace poskytující péči především seniorům nebo plně invalidním důchodcům, a to buď v zařízeních a nebo v domácím prostředí.

Za Humny 2292, Uherský Brod

Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje

Poskytování odborné přednemocniční péče v život ohrožujících stavech a při onemocněních.

Boženy Němcové 834, Uherské Hradiště

Sportoviště města Uherské Hradiště, příspěvková organizace

www.sportoviste-uh.cz - Stonky 860, Uherské Hradiště

PLASTICKÁ CHIRURGIE I AMBULANCE

www.plastickachirurgie-uh.cz - Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště

LÉKÁRNA NA VÝCHODĚ

Prodej léků a farmak.

Větrná 1467, Uherské Hradiště

Sociální služby Uherské Hradiště

Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

Lékárna Dr. Max

Sokolovská 1496, Uherské Hradiště

Nemocnice s poliklinikou Uherské Hradiště

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště

Lékárna DE LUCCA

Huštěnovská 1857, Staré Město

Lékárna Salvia

Dědina 950, Ostrožská Nová Ves

Strana: 1 2

Reklama

 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist