Reklama
Hledat:

Aktuální kategorie: Hlavní strana - Služby a řemesla - Služby péče o tělo

Služby péče o tělo

 

Omezit výběr na město:  

Uherské Hradiště   Uherský Brod   Staré Město   Kunovice   Buchlovice   Bojkovice   Uherský Ostroh   Hluk   Ostrožská Nová Ves  

Strana: 1 2 3 4

 

Doporučujeme:

Salon Valentýn, s.r.o.

kadeřnictví, kosmetika, nehtový design, celkové poradenství image, prodej kosmetických a kadeřnických přípravků a internetová parfumerie

www.salonvalentyn.cz - Sloupského 1197, Uherské Hradiště

Přidejte svou firmu mezi doporučené

Výpis kategorie

Čokoládové lázně - CENTRUM REGENERACE Buchlovice

Centrum regenerace je mladá firma,působící na Uherskohradišťsku již od r.2001, firma, která se zaměřuje především na regeneraci fyzickou i psychickou v naprostém soukromí. Intimita a prožitek absolutního uvolnění v dnešním shonu je pro nás prioritou. A co všechno jsme schopni Vám nabídnout ? Nyní u nás najdete - regenerační masáže celkové nebo částečné - manuální lymfodrenáž celkovou nebo částečnou - reflexní masáže, baňkové masáže, čínské masáže - čokoládové a medové detoxikační masáže - wellness procedury s čokoládou, zeleným čajem, hrozny, pomeranči, zázvorem, atd. - Dornovu metodu, Breussovu masáž - tělové peelingy - tělové zábaly - infrakabinu jako nový systém prohřívání - péči o ruce i vlasy Na všechny služby rádi vystavíme Dárkový certifikát, naše služby je možno čerpat i na fakturu z fondů FKSP....

www.laznebuchlovice.cz - Kostelní 676, Buchlovice

Centrum Krásy

Vlasové studio, kosmetika, pedikúra, nehtový design, wellnes. Náš salon,který sídlí v Uherském Hradišti,jen pár kroků od Masarykova náměstí, Vám nabízí služby zkušených profesionálů v příjemném a novém prostředí na Havlíčkově ulici. Naleznete u nás nejen vše, co se dočtete na našich internetových stránkách, ale také pohodu, klid a péči, kterou se můžete nechat hýčkat po celou dobu Vaší návštěvy u nás.

Havlíčkova 2, Uherské Hradiště

RegeRelax

Poradna výživy, prevence zdraví a zdravého životního stylu. Měření kompozice těla diagnostickým přístrojem InBody 230. Vytváření osobního plánu výživy, doplňků stravy, pohybových aktivit, relaxace a detoxikace klienta. Vše na základě naměřených hodnot a výpočtů, dle dotazníků a odborných výživových postupů. Následné konzultace s cílem trvalé změny životních návyků. Objasnění možností využití stravy, bylin, a dalších postupů pro získání zdraví a životní pohody. Regresní terapie jako doplněk pro hloubkové odstranění fyzických bolestí, psychických stavů, nadměrného přejídání se a podobně. Bachova květová terapie podpoří psychiku a tím následně i tělesnou kondici. Relaxačně-meditační techniky pomohou získat duševní a psychickou pohodu. Daovská jóga pro ozdravení a omlazení t+la, hlavně páteře, kloubú a působící kladně při chronických onemocněních. Doporučení a prodej přírodních produktů renomované švýcarské firmy. Doplňkový servis poradny, klient nemusí produkty používat. Členka Aliance výživových poradců a smluvní partner Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra České republiky,Asociace pracovníků v regeneraci.

www.regerelax.eu - Na Splávku 1182, 3. patro vlevo , Uherské Hradiště

Glanc

VIZÁŽISTKA - Kompletní vizážistické služby. (péče o pleť, líčení na jakoukoli příležitost, barvová typologie, styl - image ženy, image muže atd..) SVATEBNÍ AGENTURA - kompletní zajištění svatby (od oznámení, dekorace, hostina, ubytování...)

www.agenturaglanc.cz - Široká 161, Uherský Brod

Beauty nails - nehtový design Kamila Bilíková

Nabídka služeb v oblasti manikúry a modeláže nehtů (gelové i acrylové). Široký výběr zdobení, zdobení technikou One Stroke, 3D, ruční malování...P-Shine,parafínové zábaly,...Možné objednávky i o víkendu.Pro nové zákaznice sleva a bohatý věrnostní program

www.beautynailsuh.cz - Dlouhá 1391, Uherské Hradiště

Nehtové studio Bánov

Provádím modeláž nehtů gelem, acrygelem na tipy nebo šablony. Potažení přírodních nehtů, parafínové zábaly, P-Shine, manikúra, nail art.

www.nehtybanov.wbs.cz - Bánov 271, Bánov

Dermatologické studio Miss Cosmetic

Poradíme Vám s každodenní péčí o pleť. Léčíme akné, provádíme hloubkové čištění, vhodné pro všechny typy pleti i citlivou pleť. Vhodné i pro alergiky a ekzematiky. Máte nějaké zdravotní problémy nebo se Vám nedaří zhubnout? Nabízíme přírodní regenerační program MEDICAL. Naše produkty jsou české a přírodní, vhodné i pro děti, vyrobeny pod přísným farmaceutickým dohledem ve firmě Favea. Za základní ošetření pleti zaplatíte pouze 99 Kč. Do studia se prosím objednejte na telefonu 603 770 786 (i SMS).

Jindřicha Průchy 310 (nad restaurací NET), Uherské Hradiště

Michal Šalplachta

Jsem diplomovaný psychoterapeut. Realizuji poradenství, psychoterapii, semináře pro osobnostní rozvoj, vzdělávání v komunikačních a sociálních dovednostech pro manažery, sociální pracovníky i veřejnost. Provádím supervizi a konzultace sociálních služeb. Využívám přístup zaměřený na člověka (PCA) a Pesso Boyden psychomotorickou psychoterapii (PBSP).

www.vstupte.eu - Arnošta Hrabala 114, Buchlovice

SUN VITALITY - solární studio

Solární studio se 6 solárii, luxusní prostředí, dětský koutek, prodej napoju, prodej solární kosmetiky a permanentek s výhodnými bonusy, školený personál..

www.sunvitality.cz - Masarykovo náměsti 1232, Uherské Hradiště

Ing. Jaroslav Vaculík, EFT terapie, poskytování Reiki

Terapie EFT, poskytování enegie Reiki. Terapie metodou EFT, řešení problémů psychických i fyzických, např. poúrazové stavy, vztahy, problémy u dětí (škola), sebevědomí, strachy, fobie, bolesti a jiné. Poskytování enegie Reiki, konzultace, poradenství. Možnost terapie na dálku, také pro zvířata. Certifikovaný terapeut EFT - techniky emoční svobody, mistr Reiki Usui Shiki Ryoho, mistr Karuna Ki Reiki, mistr Dračí reiki.

vaculik.ic.cz - Veselí nad Moravou

Manikúra, pedikúra Lucie

Mani a Pedi Lucie

www.manipedilucie.cz - Nad Hájkem 856, Dolní Němčí

Masáže Ostrožská Nová Ves

Masáže klasické, lymfatické manuální, relaxační, sportovní, baňkování, lávové kameny, lymfodrenáž.

www.masazeonv.cz - Zahradní 880, Ostrožská Nová Ves

Pedikúra - manikúra Manová Marcela

Pedikúra není přepych, ale nutná prevence.

Sportovní 1214, areál aquaparku UH, Uherské Hradiště

Chýle Petra MASÁŽE A KOSMETIKA

Dobrý den, nabízíme zdravotní masáže a kosmetiku bylinnou kosmetikou ATOK-HÁDEK. Jsme malá rodinná firma, pro kterou je klient, jeho potřeby, zdraví, to nejdůležitější. Služby nabízíme v rodinném prostředí v Rudicích za bezkonkurenční ceny. Přijeďte a vyzkoušejte. Zahajujeme provoz 1.11.2009. Těší se na Vaši návtěvu masér Ladislav Chýle a kosmetička Petra Chýle.

Rudice 76, Rudice

Nehtová modeláž Veronika

www.nehtovamodelaz-veronika.wz.cz - Olšava 2214, Uherský Brod

Hana Pančochová

Přístrojová pedikúra, ošetření nehtů,nohou, parafinové a regenerační zábaly, masáže, depilace, odstranění defektů - otlaky, kuří oka. Ošetření prasklin. Ošetření zarůstajících a stáčejících se nehtů, lakování nehtů, peeling nohou. Přístrojová manikúra, P.-Shine, depilace, masáže, peeling rukou, lakování nehtů. Prodej ošetřující kosmetiky, prodej dárkových poukazů.

www.pristrojovapedikura.webnode.cz - Dvořákova 645, Uherské Hradiště

PEMA studio life, s.r.o.

Provoz solárního studia s prodejem kosmetiky. Nabídka rekondičního cvičení, masáží a služeb svatebního salónu s pronájmem luxusní limuzíny.

www.oblibene.com/pema - Vodní 13, Dům u sv. Alžběty, Uherské Hradiště

MADĚROVÁ RADMILA ReM studio MASÁŽE LYMFODRENÁŽE

Relaxační masážní studio MASÁŽE, LYMFODRENÁŽE OTEVŘENO DLE OBJEDNÁVEK

www.remstudio.cz - Rezidence Hradební,Obchodní 1508, Uherské Hradiště

Kadeřnické studio M-STYL, Marcela Ondruchová

Studio poskytuje kadeřnické služby včetně poradenství. Nabízí úpravy účesů, módní střihy, barevné melíry, trvalé ondulace, svatební a slavnostní účesy na přání. Prodej vlasové kosmetiky a dárkových poukazů na kadeřnické služby. Využijte možnost snadného parkování přímo u studia.

www.studiomstyl.cz - Kostelní 290, Huštěnovice

Masáže HOLZNEROVÁ

Věnuji se prevenci onemocnění aneb Pěstování života a udržování zdraví, ale také léčím akutní i chronická onemocnění - především pohybového aparátu. U léčení používám zejména čínskou masáž, kranio - sakrální terapii, reflexní a viscerální terapii, lymfodrenáž a baňkování. Manuální působení doplňuji prostředky tibetské medicíny a tradiční čínské medicíny.

www.holznerova.cz - Na Vyhlídce 1159, Staré Město

Slender Studio Plus, s.r.o.

Nabídka klasických i reflexních masáží a programů pro redukci celulitidy, odstranění otoků a zpevnění kůže.

www.slender-studio.cz - Mariánské náměstí 61, Uherské Hradiště

Studio LINIE

Přijďte si zacvičit na REKONDIČNÍCH STOLECH SHAPEMASTER s regulovatelnou rychlostí a zátěží!

www.studio-linie.cz - Partyzánů 2174,budova nemocnice, Uherský Brod

Edita Malcová - Kosmetika Marika

Nabídka kosmetických služeb.

www.cosmetic-studio.cz - Mariánské nám. 2371 (obchodní dům Amos), Uherský Brod

Frisör Klier správní, s.r.o.

Poskytování kadeřnických služeb včetně poradenství.

www.klier.cz - Tř. Maršála Malinovského (Tesco), Uherské Hradiště

Petra Karafiátová

Nabídka kadeřnických služeb. Prodlužování a zahušťování vlasů. Prodej vlasové bižuterie a kosmetiky Schwarzkopf.

www.salon-karina.cz - Bří Lužů 116 (naproti Hotelu u Brány), Uherský Brod

Studio MIRILINE

Naše kosmetické studio nabízí kosmetické a masérské služby, tvarování postavy pomocí přístroje Vakushape, detoxikaci těla a příjemnou relaxaci v solné jeskyni. Otevírat budeme v červnu.

www.studiomiriline.cz - Nerudova 297, Uherský Brod

Kosmetika Jarmila Řiháková

Kosmeticke ošetření pleti, speciální omlazovací kůry, barvení obočí a řas španělskými barvami, lepení umělých řas, trvalá na řasy, ošetření biostomulačním laserem, prodej laserové kosmetiky, i kosmetiky Capri (vyr.z kozí syrovátky), epilace teplým voskem, parafín na ruce, poradenství a líčení.

Hradišťská - u Dony, jak jsou svatební šaty, Uherský Brod

BENSOL s.r.o.

Pobyt v Solné jeskyni působí jako prevence a podpora při léčbě některých onemocnění

www.solnajeskyneuh.cz - Leoše Janáčka 180, Uherské Hradiště

Kadeřnictví Marcela Hitmárová

Poskytuji kadeřnické služby na profesionální úrovni s komplexním servisem a důrazem na individuální péči.

www.hitmarcela-kadernictvi.cz - Dvořákova 1210, Uherské Hradiště

Masáže Miroslava Resslerová

Provádím různé druhy masáží a terapií.

www.masaze-uh.cz - Stará Tenice 1199, Uherské Hradiště

Zdeněk Novotný - solarko.cz

Komplexní servis pro Vaše zdravé opálení.

www.solarko.cz - Kudlovská 367, Traplice

Nehtový design Lenka Křižková

Nabízím Vám více možností jak pečovat o vaše ruce a nehty, manikúru, parafinovou lázeň, P-shine, modeláž nehtů, velký výběr zdobení nehtů a malování. Dále nabízíme dárkové poukazy na manikúru i nehtovou modeláž. Zaručuji trvanlivost, rychlost, odbornost a originalitu mé práce.

nehtikyodlenci.cz - Stará Tenice 1213, Uherské Hradiště

Kosmetika, masáže SABINA

Kromě klasických masáží nabízím medové, čokoládové, lymfatické,indickou masáž hlavy, masáž čínsko-thajskou,masáže dětí,Dornovu metodu,ošetření proti celulitidě+ozon.zábal,baňkování,ušní svíce,fototerapie,enzymatické ošetření pleti, liftingová masáž obličeje, mikromasáž očního okolí.

Kaunicova 76, Uherský Brod

Ivana Hušková

Nabídka vlasových služeb, provoz dámského a pánského kadeřnictví. Řešení problematiky vlasů a vlasové pokožky. Prodej profesionální vlasové kosmetiky.

Tovární 1020, Bojkovice

Blanka Bičanová

Ošetření pleti ajurvédskou kosmetikou, barvení řas a obočí. Depilace obličeje i těla. Korekce kožních vad laserem.

Otakarova 1253, Uherské Hradiště

Martin Hořčica - Sunvitality

Solární studio

www.sunvitality.cz - Lechova 727, Uherské Hradiště

Naděžda Buriánková

Provoz solária. Prodej solární kosmetiky. Nabídka klasických a lymfatických masáží.

Tovární 1020 (budova DPS, blok A 4.patro), Bojkovice

Kosmetika EVA

Náměstí Míru 590, Uherské Hradiště

COSMETIC STYLE STUDIO - Uherský Brod

Mariánské náměstí 2371, OD AMOS, Uherský Brod

Cosmetik salon DIANA - Uherský Brod

Široká 141,pěší zóna-proti Gymnáziu, Uherský Brod

Jenny Lane s.r.o.

Předbranská 415, Uherský Brod

Kadeřnictví MONICA

Nádražní 29, Uherské Hradiště

Kosmetický salon LINDA - Uherské Hradiště

Palackého náměstí 175,II.p.tržnice, Uherské Hradiště

Kosmetika, kadeřnictví SALON ANDĚLA

Pod Zahrady 422, Uherské Hradiště

Solárium a nehtový design

Moravská 83, OD REAS, Uherský Brod

Zámečník Ivo

Pod Zahrady 795, Uherské Hradiště

Kosmetický salon SANDRA

Za Radnicí 554, Staré Město

Manikúra a Pedikúra

Otakarova 1253, Uherské Hradiště

Masérské a regenerační služby

Bří Lužů 106,stará poliklinika, Uherský Brod

Strana: 1 2 3 4

Reklama

 

Doporučujeme:

Sp-Strechy

Naše firma se zabývá komplexní výstavbou a renovací střech. Provádíme pokrývačské, hydroizolační, kl...
www.sp-strechy.cz

BOWLING V a HOSPODA NA VÝCHODĚ

Chcete se u nás dobře pobavit a zároveň si i trochu zasportovat. Navštivte se svými přáteli náš bowl...
www.bowling-vychod.cz

Ing. Monika Marková

Realitní kancelář, správa nemovitostí, oceňování majetku.
www.znalkyne.cz

Úklidová agentura Glanc

Úklid domů, bytů i firem- služba pro Vás
www.uklidovaagentura.cz

Krby Blaha

Návrhy, výroba krbů a zahradní architektury z přírodního kamene, renovace sakrálních staveb.
www.krbyblaha.cz

Penzion Villa Rozárka - Ubytování Staré Město

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném objektu až pro 33 osob. Můžete si vybrat z deseti výborně...
www.villarozarka.cz

ZORESTA, s.r.o.

Společnost ZORESTA, s.r.o. vstoupila na trh EU s ambicí stát se jedním z významných pilířů tohoto tr...
www.zoresta.cz

Zdeněk Pavlíček

Provádíme čištění interiéru automobilů mokrou cestou, leštění karoserií, zaretušování lehkých škráb...
uklidime.8u.cz

Autoškola HOLBA

Výuka a výcvik řidičů pro řidičské oprávnění skupin AM, A1, A, B, B+E, C, C+E, profesní školení ř...
www.autoskolaholba.cz

Realitní kancelář Jarmila Ottová

Jsme rodinný podnik působící na trhu již od roku 1998, za naší téměř desetiletou tradicí stojí spoko...
reality-ottova.cz

ActiveNet - sdružení podnikatelů

Zabýváme se tvorbou www stránek, optimalizací pro vyhledávače, regionální reklamou na internetu, web...
www.activenet.cz

Salon Valentýn, s.r.o.

kadeřnictví, kosmetika, nehtový design, celkové poradenství image, prodej kosmetických a kadeřnickýc...
www.salonvalentyn.cz

SNOTY, s.r.o.

cukr, biskvity, drops bonbónky s reklamním potiskem
www.snoty.cz

Kamenosochařství Novák & synové

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi - v oboru působíme už 16 let. Pracujeme s nejkvalitně...
www.tupesy-kamen.cz
 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist