Reklama
Hledat:

Aktuální kategorie: Hlavní strana - Služby a řemesla

Služby a řemesla

 

Omezit výběr na město:  

Uherské Hradiště   Uherský Brod   Staré Město   Kunovice   Buchlovice   Bojkovice   Uherský Ostroh   Hluk   Ostrožská Nová Ves  

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

 

Výpis kategorie

Ludvík Bartoš-Truhlářství

Zakázková výroba nábytu na míru. Kuchyně, vest. skříně, dětské pokoje, kanceláře a další dle dohody.

truhlarstvibartos.eu - Polní 347, Dolní Němčí

DRDLÍČEK STANISLAV

Zabýváme se:rekonstrukci, montáži nových střech a jejich pokrývání. Dále provádíme:montáže střešních oken, pergol, krytých stání, montáže dřevostaveb (hrubé stavby), zajištujeme stolařské, fasádnické a malířské práce.

Drdlicek.webnode.cz - ZAHRADNÍ 1157, Uherské Hradiště

Kamenictví Stružka

Provádíme kompletní kamenické a restaurátorské práce. Výroba a montáž žulových pomníků - opravy a rekonstrukce starších pomníků. Kompletní nabídka náhrobních doplňků.

www.kamenictvi-struzka.cz - Rudice 201, Rudice

Stav Plus s.r.o.

Stavebni firma. Stavebni cinnosti u novostaveb, hrubych staveb. Rekonstrukce, upravy a opravy rodinnych domu a prumyslovych staveb.

stavplus.webnode.cz - Sokolovska 342, Uherské Hradiště

Petr Mahdal - Video

www.mfproduction.cz - Na Hradě 559, Bánov

Manikúra, pedikúra Lucie

Mani a Pedi Lucie

www.manipedilucie.cz - Nad Hájkem 856, Dolní Němčí

Martin Horčica - Elektrikáři-UH

Jsem živnostník a nabízím Vám tyto služby s moderní technologií: Kabelové rozvody Instalace veřejného osvětlení Bytové i průmyslové instalace Opravy, rozšíření a rekonstrukce elektroinstalací Projekční práce Dodávky elektroinstalačního materiálu Údržba budov, firem a objektů Revize Zapojení spotřebičů Montáž satelitu a internetu Servis solárií Kamerový systém Ceny dle dohody a pokud přinesete již zpracovanou nabídku od jiné firmy, vždy Vám udělám lepší cenu!

www.elektrikari-uh.cz - Lechova 727, Uherské Hradiště

Helena Mikesková

Provádím nástěnnou dekorativní malbu dětských, pohádkových, abstraktních a dalších motivů.Dále nabízím i klasickou malbu. Plastická stěna - kombinace malby a sádrových prvků.

www.dekoracnimalby.cz - Kudlovice 237, Kudlovice

Dušan Brunclík

Naše firma provádí kopání,čištění a prohlubování studní.

Kopánky 1725, Staré Město

Autodoprava LIAZ Michal Straňák

Autodoprava Š.LIAZ 4x4 S3 8t. Dovoz písků, štěrku, uhlí, betonu, kameniva, drtí (včetně materiálů z SK), živičných obalovaných směsí (auto je upraveno), veškerého sypkého a stavebního materiálu.Odvoz stavební suti a zeminy.

www.adms.kvalitne.cz - Hoštáky 440, Nivnice

Radomír Kalisz

Činností naší firmy je zpracování satelitního i pozemního digitálního signálu. Provádíme montáže satelitní techniky, televizních a VKV antén.Tyto služby poskytujeme jak pro individuální anténní systémy pro rodinné domy, tak pro společné anténní systémy pro panelové a bytové domy.

www.elektro.kalisz.cz - Trávník 2082, Staré Město

Rostislav Výstup

Oprava a údržba svářeček (CO2, WLSP 315, WP160, 250, 350), elektro nářadí a zařízení

nám.Svobody 128, Buchlovice

Daňová evidence, vedení účetnictví

Nabízím vedení daňové evidence pro OSVČ a podnikatele, průběžné zpracovávání účetnictví pro právnické i fyzické osoby a přiznání k dani z příjmu fyzických osob včetně přehledu pro správu sociálního zabezpečení a zdravotní pojišťovnu.

Hoštáky 90, Nivnice

Ing. Dan Pavlík

Nabízíme pokládku zámkových dlažeb a obrubníků vč. zemních prací a konstrukčních vrstev, přípravu staveniště, bourací a úklidové práce.

dapastav.webnode.cz - Hradišťská 585, Boršice

Masáže Ostrožská Nová Ves

Masáže klasické, lymfatické manuální, relaxační, sportovní, baňkování, lávové kameny, lymfodrenáž.

www.masazeonv.cz - Zahradní 880, Ostrožská Nová Ves

Kovářské a zámečnické práce

Naše kovářství se zabývá výhradně ruční výrobou. Tajemství výroby se odvíjí od dlouholeté zkušenosti a lásky k tomuto krásnému řemeslu. Nabízíme kované výrobky nejvyšší kvality, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii a objednat v našem e-shopu. Podle vašich představ a požadavků zhotovíme jakýkoliv výrobek a tím zrealizujeme veškerá vaše přání, rádi vám také pomůžeme s návrhem či úpravou dodané dokumentace.

www.mmkovarstvi.cz - Na Výšině 338, Kunovice

Ing. Bc. Radek Staufčík

Správa majetkových podstat, zpracování insolvenčních návrhů (věřitelských, dlužnických), návrhů na povolení oddlužení občanů (tzv. osobní bankrot dle z.č. 182/2006 Sb.), přihlášek pohledávek věřitelů. Poradenství v insolvenci, profesní zastupování v insolvenčním řízení. Likvidace obchodních společností a družstev. Monitoring Insolvenčního rejstříku.

www.likvidace-firmy.cz - Zámecká 6, Veselí nad Moravou

AGENTURA ZVONEK

Realitní kancelář zabývající se kompletní realitní činností, zprostředkování, koupě, prodej a pronájem nemovitostí: byty, rodinné domy, pozemky, nová výstavba, dřevostavby. Finanční poradenství - zprostředkování hypotečních úvěrů.

www.zvonek.cz - Prostřední 40, Uherské Hradiště

Úklidová agentura Glanc

Úklid domů, bytů i firem- služba pro Vás

www.uklidovaagentura.cz - Zahradní 1158, Uherské Hradiště

Pedikúra - manikúra Manová Marcela

Pedikúra není přepych, ale nutná prevence.

Sportovní 1214, areál aquaparku UH, Uherské Hradiště

Mgr. Michal Zpěvák

V součinnosti s autorizovanými architekty a projektanty zpracujeme dokumentaci k úpravě, rekonstrukci objektu do podoby nutné k povolení nebo ohlášení stavby na příslušném stavebním úřadě, nyní i v rámci programu Zelená úsporám vyhlášeném Státním fondem životního prostředí ČR. Pro vytížené architekty, projektanty, majitele a správce nemovitostí, obecní úřady, překreslujeme papírové podklady (studie, projekty) do počítačové podoby ve formátech používaných odbornou veřejností (stavební úřady, stavební firmy, architektura a projekce) pro další zpracování.

www.mzpevak.eu - Pod Lipkami 289, Uherské Hradiště

studio MATĚJÍK - VIDEO - FOTO - GRAFIKA

Nabízíme stálým i novým zákaznikům, služby z oblasti videotvorby - natáčení, fotografické služby, standardní grafické a reklamní služby, tvorba, design www stránek.

www.matejik.cz - Mašovy 302, Uherský Ostroh

Chýle Petra MASÁŽE A KOSMETIKA

Dobrý den, nabízíme zdravotní masáže a kosmetiku bylinnou kosmetikou ATOK-HÁDEK. Jsme malá rodinná firma, pro kterou je klient, jeho potřeby, zdraví, to nejdůležitější. Služby nabízíme v rodinném prostředí v Rudicích za bezkonkurenční ceny. Přijeďte a vyzkoušejte. Zahajujeme provoz 1.11.2009. Těší se na Vaši návtěvu masér Ladislav Chýle a kosmetička Petra Chýle.

Rudice 76, Rudice

Bohumil Hubáček - REALITY SLOVÁCKO

Komplexní realitní služby, odborné prohlídky nemovitostí autorizovanou osobou, právní úkony, znalecké posudky, daňové poradenství, geometrické plány, sestavení rozpočtů na stavební práce, realizace staveb.

RealitySlovacko.eu - Náměstí Svobody 1258, Kunovice

tandemové seskoky padákem

tandemové seskoky padákem v Kunovicích od r. 1993 , cena seskoku 3000kc, videozáznam 500, foto 200kc.

www.flyxtreme.cz - chaloupky 246, Ostrožská Nová Ves

Krby Blaha

Návrhy, výroba krbů a zahradní architektury z přírodního kamene, renovace sakrálních staveb.

www.krbyblaha.cz - Uherský Brod

Sp-Strechy

Naše firma se zabývá komplexní výstavbou a renovací střech. Provádíme pokrývačské, hydroizolační, klempířské a tesařské práce po celé ČR. Pokud hledáte kvalitně odvedenou práci za dobrou cenu, kontaktujte nás telefonicky nebo pomocí online formuláře a určitě budete spokojeni.

www.sp-strechy.cz - Dolní Němčí

BOWLING V a HOSPODA NA VÝCHODĚ

Chcete se u nás dobře pobavit a zároveň si i trochu zasportovat. Navštivte se svými přáteli náš bowling. Pro náročnější máme připraven salónek s krbem a grilování na otevřeném ohni. Nově jsme pro naše hosty otevřeli také venkovní posezení na zahrádce. Doufáme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na Vaši návštěvu.

www.bowling-vychod.cz - Větrná 1391, Uherské Hradiště

HR Kamenictví

V dnešní době je firma výrobcem kamenických výrobků nejen v oblasti pomníkové výroby, ale i interiérových a exteriérových stavebních prvků.

Za Močířem 651, Bánov

Klimastav

Zabýváme se zejména montáží, opláštěním a zastřešením ocelových konstrukcí, dále montáží vzduchotechniky a v neposlední řadě výrobou konstrukcí pod jednotky VZT. Naší prioritou je rychlost a kvalita provedené práce.Hodinová sazba: 200 Kč+DPH

Ořechov

L&K INSTALACE

Provádíme kompletní dodávky a montáže rozvodů vody, kanalizace, ústředního i podlahového vytápění, domácí vodárny, tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na plyn, tuhá paliva, biomasa. Projekty, revize a realizace plynových rozvodů a zařízení.

www.lk-instalace.cz - Podohradí 255, Nivnice

Nehtová modeláž Veronika

www.nehtovamodelaz-veronika.wz.cz - Olšava 2214, Uherský Brod

Karel Táborský

Náhrobky a kamenné pomníky. Nabídka sekání, obnovy, opravy, zlacení, stříbření, stínování a malování písma na náhrobky. Lepení keramických fotek na náhrobních deskách.

Okružní 1415, Uherský Brod

Vertex-nábytkové studio

www.vertex-nabytek.cz - 1.května 235, Újezdec, Uherský Brod

Vestavěné skříně Sch

Truhlářská výroba, Praha, vestavěné skříně, kuchyně, dětský, kancelářský, nábytek, podlahy, návrh, zdarma.

www.vestaveneskrinesch.cz - Karlovotýnská 146,

Agro Okluky, a.s.

Nabídka oprav montážních a požárních plošin.

www.servisplosin.cz - Nivnická 839, Dolní Němčí

www.menicka-online.cz

Nevíte kam na oběd ve Zlínském kraji? Denní menu, akce, fotografie a další zajímavosti restaurací - to vše jen na www.menicka-online.cz

www.menicka-online.cz - Fr.Kretze 1102, Uherské Hradiště

Realitní kancelář DRAKO

Realitní kancelář Drako Uherské Hradiště Vám nabízí pomoc při řešení Vašeho bydlení. Zprostředkujeme prodej i pronájem všech nemovitostí (byty, rodinné domy, pozemky, komerční prostory, rekreační objekty, kanceláře....). Výběr ze široké nabídky realit. Nabízíme kompletní služby, hypoteční úvěry, znalecké posudky, právní servis, finanční poradenství (hypotéky, úvěry).

www.rkdrako.cz - Nádražní 25, Uherské Hradiště

BODIŠ, s.r.o.

Ubytování na úpatí Bílých Karpat s restaurací a koupalištěm.

www.penzionboda.cz - Horní Němčí 380, Horní Němčí

www.profi-vysky.cz

Provádíme rizikové kácení stromú a ořezi stromú.Dále výškové práce pomocí horolezecké techniky.

www.profi-vysky.cz - Pod svahy 1002, Uherské Hradiště

Abšnajdr Bohuslav

Modelové krejčovství (dámské, pánské), zakázkové šití, úpravy oděvů.

nám. Míru 590 (3. patro), Uherské Hradiště

Realitní agentura 888

Komplexní realitní služby, realitní poradenství, peníze za informace. Koupě, prodej, pronájem, financování nemovitostí.

www.ra-888.cz - Jalubí

Kadeřnictví Pavla Skočovská

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví. Pracujeme s výrobky zn. Matrix. Možnost zakoupení profesionálních přípravků BIOLAGE MATRIX pro domácí použití. Kadeřnické služby provádíme i bez objednávek. nejnižší služby ve městě. Stříhání od 55kč

Hradišťská 2281, Uherský Brod

STUDIO IVETA, manikúra, modeláž nehtů, P-shine

Manikúra, modeláž nehtů, P-shine

Kaunicova 62, Uherský Brod

BDUH s.r.o.

Investiční společnost se zaměřením na mezinárodní měnové a komoditní trhy. Komplexní realitní služby na území celé ČR a činnost v investiční výstavbě.

Hradišťská 1955, Staré Město

studny - vrtané

Vrtání studní, geologické vrty, vrtání i v těžko přístupném terénu. Ceny již od 750,-Kč/metr Tel.:+420608632030

www.studny-vrtane.com - Březovská 384, Strání

ARCHITEKTURA KUCHYNĚ / Milan Stuchlík

Vaše kuchyně,nová kuchyně,moderní kuchyně,návrhy kuchyně,výroba kuchyně,montáž kuchyně,krásná kuchyně,architektura kuchyně,čistá kuchyně,barevná kuchyně,jedinečná kuchyně,vkusná kuchyně,nabídka kuchyně,těžká kuchyně,bezchybná kuchyně,zvláštní kuchyně,oblíbená kuchyně,zábavná kuchyně,odolná kuchyně,bezpečná kuchyně,tichá kuchyně,sladká kuchyně,přesná kuchyně,funkční kuchyně,dokonalá kuchyně

www.designandproduct.net - Uherské Hradiště

Podlahy Bambopol

Zabýváme se prodejem bambusových parket Bambopol, perlinky Bonatex a holandských lícových cihel.

www.bambopol.cz - Michalská 1753, Staré Město

Sběrné suroviny Uherské Hradiště, s.r.o.

Provoz sběrného dvora. Skladování a likvidace nebezpečného odpadu. Zpětný odběr elektrospotřebičů.

www.sbernesurovinyuh.cz - Průmyslová (centrála), Uherské Hradiště

AQUA SYSTEM s.r.o.

Nabídka poradenství při projektování vodohospodářských komplexů.

www.aquasystem.cz - Nedakonice 507, Nedakonice

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...

Reklama

 

Doporučujeme:

Realitní kancelář Jarmila Ottová

Jsme rodinný podnik působící na trhu již od roku 1998, za naší téměř desetiletou tradicí stojí spoko...
reality-ottova.cz

Salon Valentýn, s.r.o.

kadeřnictví, kosmetika, nehtový design, celkové poradenství image, prodej kosmetických a kadeřnickýc...
www.salonvalentyn.cz

SNOTY, s.r.o.

cukr, biskvity, drops bonbónky s reklamním potiskem
www.snoty.cz

ActiveNet - sdružení podnikatelů

Zabýváme se tvorbou www stránek, optimalizací pro vyhledávače, regionální reklamou na internetu, web...
www.activenet.cz

Krby Blaha

Návrhy, výroba krbů a zahradní architektury z přírodního kamene, renovace sakrálních staveb.
www.krbyblaha.cz

BOWLING V a HOSPODA NA VÝCHODĚ

Chcete se u nás dobře pobavit a zároveň si i trochu zasportovat. Navštivte se svými přáteli náš bowl...
www.bowling-vychod.cz

Penzion Villa Rozárka - Ubytování Staré Město

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném objektu až pro 33 osob. Můžete si vybrat z deseti výborně...
www.villarozarka.cz

Sp-Strechy

Naše firma se zabývá komplexní výstavbou a renovací střech. Provádíme pokrývačské, hydroizolační, kl...
www.sp-strechy.cz

Kamenosochařství Novák & synové

Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi - v oboru působíme už 16 let. Pracujeme s nejkvalitně...
www.tupesy-kamen.cz

Zdeněk Pavlíček

Provádíme čištění interiéru automobilů mokrou cestou, leštění karoserií, zaretušování lehkých škráb...
uklidime.8u.cz

Ing. Monika Marková

Realitní kancelář, správa nemovitostí, oceňování majetku.
www.znalkyne.cz

ZORESTA, s.r.o.

Společnost ZORESTA, s.r.o. vstoupila na trh EU s ambicí stát se jedním z významných pilířů tohoto tr...
www.zoresta.cz

Autoškola HOLBA

Výuka a výcvik řidičů pro řidičské oprávnění skupin AM, A1, A, B, B+E, C, C+E, profesní školení ř...
www.autoskolaholba.cz

Úklidová agentura Glanc

Úklid domů, bytů i firem- služba pro Vás
www.uklidovaagentura.cz
 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist