Reklama
Hledat:

Aktuální kategorie: Hlavní strana - Internetové obchody

Internetové obchody

 

Omezit výběr na město:  

Uherské Hradiště   Uherský Brod   Staré Město   Kunovice   Buchlovice   Uherský Ostroh   Hluk  

Strana: 1 2 3 4

 

Doporučujeme:

Robert Chripák

Internetový obchod s knihami.

www.tarzan.cz - Babice 481, Babice

Přidejte svou firmu mezi doporučené

Výpis kategorie

INTERIER GROUP s.r.o.

Zaměřujeme se na kvalitní ergonomické židle, jednací a kongresová centra, konferenční sály, školicí místnosti, posluchárny, kulturní sály, gastroprovozy. Nabízíme jídelní židle a stoly, nábytek kancelářský i atypický, call centra, interiéry na klíč. Kancelářský a sedací nábytek pro zdravotnická zařízení, ordinace, čekárny. Zpracování 3D návrhů, doprava, montáž, záruční a pozáruční servis. Vybavujeme také šatny, v nabídce máme kovové šatní skříně, dřevěné skříně a pro bazény a aquaparky plastové skříně.

www.interiergroup.cz - Luční čtvrť 1824 (areál ZEVOSU), Staré Město

Centrum služeb postiženým Zlín

Základní informace o firmě: Motto: „Nejsme organizace zdůrazňující závislost zdravotně postižených. Nechceme veřejnosti předkládat obraz bezmocných, utrápených lidí, nýbrž obraz lidí, kteří mohou a umí být užiteční sobě i jiným. Naši klienti nestojí na okraji společnosti, nejsou pasivními příjemci pomoci“. Centrum služeb postiženým Zlín, obecně prospěšná společnost je neziskovou organizací s dlouholetou tradicí. Organizace vznikla snahou přímých uživatelů sociálních služeb sdružených v humanitárním sdružení "Handicap Zlín“(?) vytvořit takovou organizaci, ve které by byli zdravotně postižení schopni ovlivnit druh, rozsah i kvalitu služeb. Od svého založení v r. 1996 se postupně profilovaly jednotlivé segmenty obecně prospěšných služeb. Společnost reagovala na poptávku po službách pro konkrétní cílové skupiny v potřebném rozsahu a kvalitě. Pracovníkům i dobrovolníkům, kteří v organizaci pracují se podařilo vytvořit stabilní prostředí pro uživatele našich služeb. Poslání a cíle společnosti Posláním organizace je zajistit a poskytovat registrované sociální služby okruhu osob definovaných zákonem 108/2006 o sociálních službách, zajistit naplňování rovnoprávného, aktivního a plnohodnotného života občanů se zdravotním handicapem, dále pak podpora lidí s mentálním postižením, duševní a jinou nemocí spokojeně zvládat život a nalézat možnosti osobní realizace ve společnosti. Hlavním cílem je podporovat občany, kteří se z důvodu své nemoci, postižení či jinému handicapu ocitli v obtížné sociální situaci. Zajistit a poskytnout jim takové činnosti a programy, které jim napomáhají v jejich zapojení do konkrétních činností a umožní rozvíjet jednotlivé stránky jejich osobnosti. Vytvářet bezpečné prostředí pro rozvíjení a posilování samostatnosti, sociálních kontaktů, sebedůvěry, sebepoznávání a tím zlepšit kvalitu jejich života a zmírnit sociální izolaci. Cíle sociální služby vycházejí z potřeb a přání uživatelů, samotného charakteru sociální služby a jejího poslání, jakož i z potřeb organizace a celé společnosti. Za tímto účelem organizace - poskytuje sociální služby v centrech sociálních služeb Horizont, Ergo Zlín a Ergo Uherské Hradiště, - provozuje chráněné dílny a chráněná pracoviště ve Zlíně, Otrokovicích, Uherském Hradišti a Kroměříži, - poskytuje poradenskou činnosti pro účastníky trhu práce v kategorii osob se zdravotním postižením.

www.cspzlin.cz - Mostní 4058, Zlín,

Internetové klenotnictví - Ph-shop.cz

Internetový obchod zabývající se prodejem šperků z chirurgické oceli 316L. Nabízíme široký sortiment: prsteny, piercing, náušnice, náramky, přívěsky, řetízky a jiné šperků za skvělé ceny.

www.ph-shop.cz - Řadová 566, Buchlovice

U Rominka

Botičky a boty pro děti do ca 7 let pouze česká, certifikovaná obuv s žirafou. Zdravé kroky dětí jsou naší prioritou. V obchodě nabízíme také oblečení pro děti a komisní prodej - bazar vybraného sortimentu. Kamenná prodejna v UH a e-shop na www.modadeti.cz.

www.modadeti.cz - Jindřicha Průchy 1391, Uherské Hradiště

Togambo s.r.o.

Togambo s.r.o. je mladá společnost zabývající se oděvní výrobou. Společnost byla založena v roce 2009. Její historie však sahá do roku 2007, kdy se výroba postupně rozvíjela pod jinou značkou a první výrobky nacházely s úspěchem své malé zákazníčky v podobě kojenců. V současné době se zaměřujeme na výrobu kojeneckého a dětského oblečení od velikosti 56 do velikosti 110. Celý sortiment je vyráběn v České republice a ke zhotovení se používají kvalitní a zdravotně nezávadné materiály. Upřednostňujeme nákup materiálů od českých výrobců, ne vždy je však možné najít tuzemský výrobek. Proto jsou všechny materiály použité v naší výrobě (ať už české či dovozové) atestovány v testovacích ústavech České republiky nebo zemí EU. Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní český výrobek za přijatelnou cenu. Dětské oblečení je barevně a materiálově navrhováno tak, aby se daly vytvořit velmi vkusné kombinace a komplety. Důraz především klademe na kvalitu a maximální spokojenost zákazníků. Jsme schopni vyrobit i oblečení dle vašeho přání.

www.togambo.cz - Školní 522, Uherské Hradiště

HAMAR - Marie Haščáková

Naše firma nabízí široký sortiment náhradních dílu za nejlepší ceny v ČR, predevším rozvodové sady, spojky, tempomaty, a mnohé další...

hamar.cz - U Školy 697, Bánov

Glanc

VIZÁŽISTKA - Kompletní vizážistické služby. (péče o pleť, líčení na jakoukoli příležitost, barvová typologie, styl - image ženy, image muže atd..) SVATEBNÍ AGENTURA - kompletní zajištění svatby (od oznámení, dekorace, hostina, ubytování...)

www.agenturaglanc.cz - Široká 161, Uherský Brod

Martin Krhůtek

Zabýváme se internetovým prodejem chovatelských potřeb pro psy: prodáváme krmiva, hračky, pelechy, obojky, vodítka atd.

www.potrebypropsy.mypage.cz - Osvoboditelů 1815, Uherský Brod

Eva Komárková - dřevěné hračky

Vyrábíme dřevěné hračky a didaktické hry pro mateřské školy, základní školy, k rehabilitaci zdravotně postižených a seniorů.

didaktickehry.websnadno.cz - Škroupova 1244, Staré Město

Telin & Allebacker

Jsme přední český dodavatel poštovních schránek a domovního komunikačního zařízení s dlouholetou tradicí. Dodáváme poštovní schránky a jejich sestavy po celé České republice s možností montáže. Schránky jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu s vysokou odolností proti korozi.

telin.cz - Orlická kasárna 734,

Karel Křivák

Kvalitní česká nábytková dvířka, drátěný program a značkové kování. Prodej: nábytkové kování. potravinové skříně, výsuvné skříně a výsuvné koše, doplňky pro vestavěné skříně, karusely, stolové podnože, nosiče PC, odpadkové koše, nábytková světla. Blum, Kesseböhmer, Wireli, Hettich.

www.ceska-dvirka.cz - 1.máje 88, Uherské Hradiště

HOLANDSKÝ NÁBYTEK BABICE u Uherského Hradiště

Firma se zabývá prodejem rustikálního nábytku a bytových doplňků z celé Evropy.

krasneveci.blog.cz - BABICE 508, NÁKUPNÍ STŘEDISKO 2.patro, Babice

ŽEN-ŠEN SHOP

Prodej kořene ženšen, ženšen elixíru a houby reishi. Vše pro vaše zdraví, vitalitu a dlouhý spokojený život plný energie.

www.zensen.ic.cz - V Humnech 1400, Kunovice

SenzaSport

Velkoobchod sportovních potřeb, kamenná sportovní prodejna, sportBAZAR a internetový obchod. Specializace na prodej SKI, SNOW, CIKLO, INLINE a Lední HOKEJ. V nabídce kompletní sortiment více než 30ti dalších sportů pro výkonnostní i amatérské hráče. -Bojové sporty, Volejbal, Floorball, Fotbal, Softball, Házená, Basketbal a dalsí..

www.senzasport.cz - Hradišťská 1922 (budova koberců BRENO), Staré Město

Akcent 2000, s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment pro zdravý spánek - matrace pružinové, sendvičové, latexové, ortopedické, zdravotní matrace...... Zdarma Vám dopravíme matraci až domů. Vyberte si u nás matraci do postele. Matrace rozvážíme zdarma po celé ČR. Dejte na radu profesionálů, jsme na trhu více jak 18-let.

www.i-matrace.cz - Sokolovská 1345, Veselí nad Moravou

Petr Strach E-SHOP

Jsme zaměřeni na kvalitní zboží za bezkonkurenčně nejnižší velokoobchodní ceny na trhu.

super-ceny.eshop-zdarma.cz - Nevanova 1063/46, Pitín

Digilive s.r.o.

Autorizovaný distributor Motorola se zaměřením na Motorola Canopy, IPTV, GPON a radiostanice. Prodej CB radiostanic a CB antén.

www.idigilive.com - Tyršovo náměstí 440, Uherské Hradiště

Tomáš Fornál - fornál bijoux

Jsme prodejci originální kvalitní české bižuterie. Naši prodejnu najdete na Zelném trhu, přízemí budovy redakce Dobrý den s kurýrem hned u pasáže. Nabízíme dárkové sady bižuterie, plesovou a svatební bižuterii, prsteny, náušnice, korunky a ozdoby do vlasů a další. Vše za příznivé ceny - nakupujeme přímo od výrobce bez prostředníků.

fornal-bijoux.webnode.cz - Zelný trh 1245, Uherské Hradiště

BENJAMÍN, s.r.o.

On-line prodej - didaktické pomůcky, hračky, dětské koutky. Komplexní vybavení mateřských škol, výroba dřevěného dětského nábytku, certifikovaná dětská hřiště na klíč.

www.benjamin.cz - Hradišťská 849, Buchlovice

Fortel katalog s.r.o.

Nabízíme bytový textil (matrace, povlečení, ručníky), výrobky pro domácnost (kuchyňské doplňky, nádobí, koberce, tapety), hračky a stavebnice pro děti,zahradní sortiment (květináče, nářadí, grily). V nabídce máme nábytek z masivu a potřeby pro hobby.

www.fortel-katalog.cz - Sídliště 800, Uherský Ostroh

Rybářské potřeby www.obchod-rybareni.cz

Rybářské potřeby pro Vaše rybaření. Internetový obchod s možností osobního odběru na adrese provozovny.Ať už potřebujete na rybaření rybářské pruty, rybářské navijáky, vlasce, podběráky, křesla pro rybáře, batohy, pouzdra na pruty nebo i jiné rybářské potřeby, u nás vždy naleznete širokou nabídku osvědčených výrobců rybářských potřeb.

www.obchod-rybareni.cz - Šumice 81, Šumice

Libor Tomáš - OlejGroup.cz

Prodej motorových olejů a maziv předních světových výrobců Castrol, Repsol, Valvoline, Elf, Total, Shell, Texaco, Selenia a mnoho dalších. Internetový prodej i pevná prodejna. Dodávky do 24 hod. Velkoobchod - Maloobchod

www.OlejGroup.cz - SNP 1351,

Drive Consulting s.r.o.

Česká společnost Drive Consulting se zabývá obchodní a zprostředkovatelskou činností. Sdružuje objednávky od svých partnerů, díky tomu dosahuje výhodných cen od svých autorizovaných dodavatelů. Přehled výrobků a služeb společnost sestavila do elektronického katalogu s názvem DRiCON.

www.driveconsulting.cz - nám. Míru 2,

Internetový obchod ITEK.CZ

Nabízíme počítače, PC komponenty, mobilní telefony, LCD monitory, GPS navigace, stativy, tiskárny, elektroniku, pračky, myčky a další bílé zboží.

www.itek.cz - Průmyslová 1141, Uherské Hradiště

Pavel Kundrata-ELEKTRO

Montáže, opravy, revize a zkoušky elektrických zařízení, projektování. Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení. Nákup, prodej a servis výpočetní techniky. Správa počítačových sítí

www.elektro-kundrata.cz - Osvoboditelů 1809, Uherský Brod

Ivatom s.r.o.

hracky-ivatom.cz - Daliborova 21,

SITEWELL s.r.o. + E-Shop

Dodávky kompletního řešení informačních systémů, IS pro správu majetku a infrastruktury, vývoj software pro GIS, zajištění servisních služeb pro oblast GIS a CAD. Internetový prodej CAD/GIS a grafického softwaru. Nabídka firemních řešení v oblasti Facility Management, Geospatial Business Inteligence, Land Management. Integrace Subject management, Incident management, Document management do podnikových systémů....

eshop.sitewell.cz - Vodní 110, Uherské Hradiště

Ditipo, a.s.

Výroba a prodej blahopřání, pohlednic a dalšího sortimentu.

www.ditipo.com - Mariánské nám. 14, Uherský Brod

PK modelář

Prodej RC modelů aut, letadel, lodí a vrtulníků, motorů, nabíječek, modelářského materiálu a modelových železnic.

www.pkmodelar.cz - Na Splávku 182, Uherské Hradiště

DoRra – Dostálková Radana

Zabývám se zakázkovou výrobou drobných dárků a pořádáním tvořivých kurzů pro všechny věkové kategorie.

www.dorra.eu - Topolná 467, Topolná

Stanislav Sedlák - včelařství

Internetový prodej medu, medovin, kosmetiky, propolisových výrobků, včelařských potřeb a pomůcek.

www.vcelarstvisedlak.cz - Pitín 241, Pitín

NET-NÁBYTEK

Internetový obchod s nábytkem a bytovými doplňky. Kompletní sortiment od tuzemských i zahraničních výrobců. Možnost nákupu i na splátky.

www.net-nabytek.cz - Uherské Hradiště

Chýle Petra - ENKAUSTIKA

Dobrý den, nabízím veškeré potřeby pro enkaustickou malbu. Také nabízím kurzy touto technikou. Nebojte se, prakticky každý dokáže s touto metodou malovat. NEVÁHEJTE A VYZKOUŠEJTE .

www.enkaustik.cz - Rudice 76, Rudice

Robert Kubiš, AAA Hračkárna

Velký výběr hraček, stavebnic, her, hlavolamů, bytového textilu převážně od českých výrobců. Dále v naších inernetových obchodech naleznete netradičních dárky, dekorace a bižuterii. Naše zboží dodáváme i do základních a mateřských škol, zasíláme po celém území České a Slovenské republiky.

www.aaahrackarna.cz - Březová

Josef Kedroníček pc.sat.servis

Servis a prodej PC komponent a Satelitní Techniky

www.pc-sat-servis.cz - Brněnská 690, Staré Město

MEGACOMP CZ, s.r.o.

Prodej a servis výpočetní techniky. Autorizovaný dealer ASUS. Elitní partner Logitech. Autorizovaný prodejce počítačů LYNX. Servisní středisko LYNX. Prodej a online konfigurace značkových počítačových sestav LYNX na www.pocitacelynx.cz

www.megacompcz.cz - Mariánské náměstí 200, Uherské Hradiště

RUTEX CZ, s.r.o.

RUTEX je vysoce stabilní textilní firma, s výrobou, jak volnočasové módy, tak fitnessu a v neposlední řadě i Termoprádla, které je zastoupeno pod značkou Termovel na českém, slovenském, ale i zahraničním trhu. Mezi své reference a úspěchy můžeme zahrnout nejen maloobchodní síť, ale i oblékání profesionálů, jako jsou sportovci, záchranáři, horolezci, policie a armáda SR a ČR.

www.termovel.cz - Široká 161, Uherský Brod

Active holiday, s.r.o.

Plavete rádi? Pak jste u nás správně. Nabízíme absolutní novinky na českém trhu. Plný sortiment výbavy pro plavání miminek a dětí. Nabízíme neopreny pro miminka, děti i dospělé. S našimi výrobky už Vašemu dítěti zima ve vodě nebude.

www.veseleplavani.cz - Prosná 1907, Uherský Brod

Zdravý životní styl, s.r.o.

Nabídka volně dostupných léčiv a prodej zdravotní techniky.

www.vseozdravi.cz - Josefa Stancla 153, Uherské Hradiště

Petra Ulrychová

E-shop s nábytkem pro celý dům, velký výběr za příjemné ceny včetně dopravy. Dětské pokoje, obývací stěny, ložnice, skříně, kuchyně, matrace, postele, kancelářský a zahradní nábytek, PC a psací stoly, válendy, masiv, ratan, houpací sítě, výrobky z ovčí vlny, bytové doplňky, pohovky, sedačky.

www.inet-nabytek.cz - Modřanská 158, Velehrad

PharmDr. Milan Lupač - Lékárna Uh.Brod

Internetová lékárna při kamenné lékárně, sortiment včetně léků ve volném prodeji.

www.lekarna-uhbrod.cz - Partyzánů 2174, Uherský Brod

Lemurshop.cz Alkohol

Právě u nás si můžete vybrat speciality rozličných světových i tuzemských značek alkoholických nápojů. Naleznete širokou nabídku karibských rumů, tequil destilovaných ze skutečného agáve bez náhražek, několikanásobně filtrované čiré vodky, ušlechtilé stařené rumy z cukrové třtiny. Zkuste prožít eferentní zážitek z konzumace absinthu s obsahem thujonu, či klidné posezení s luxusním portským vínem. Sortiment je doplněn o originální stylové zapalovače značky Zippo za velmi výhodné ceny a designová sluchátka Skullcandy. U Lemura můžete také pořídit BIO produkty do Vaší domácnosti - potravinové doplňky, panenské olivové oleje, parfémy, kosmetiku, mýdlové ořechy, BIO osvěžovače vzduchu. Výhodné je také přidat k Vašemu nákupu ekonomické balení italských těstovin.

www.lemurshop.cz - Luhačovice

Tomáš Prejzas

Detektory kovů. Prodej, servis, půjčovna a bazar detektorů kovů a lokátorů inženýrských. Velkoobchod s motodoplňky a prodej auto doplňků. Deflektory - ofuky a vany do zavazadlového prostoru aut.

www.detektory-kovu-zipsy.eu - Luhačovice

KHIM Bohemia s.r.o.

Obchod zaměřený na vybavení do kuchyně, indukční vařiče rychlé a levné vaření, kvalitní nádobí, pánve a hrnce, vakuové dózy vacco, speciální formy na pečení, kuchyňské roboty, lednice na víno a doplňky do kuchyně.

www.dokuchyne-domacnosti.cz - Na Řádku 191, Kunovice

Pohodový Klub sangati

Internetové kurzy a poradenství v eft, joze, hubnutí, sebevědomí, jak na nemoc s eft. Prodej potravinových doplňků nutra bona.

www.eft-joga.cz - Dr. Martínka 69,

Petra Veselá - Tupeská keramika

Tradiční a moderní ruční práce.

Zlechov 95, Zlechov

Popular computers s.r.o.

Vyrábíme kvalitní počítače s nejlepším poměrem kvalita, výkon stabilita. Servisujeme počítače a výpočetní techniku všech značek. Provozujeme internetový a kamenný obchod.

Mariánské nám. 80, Uherské Hradiště

GAZEL spol. s r. o.

Výroba a prodej kvalitního nábytku z masivu. Internetový prodej německých hraček a her HABA.

www.gazel.cz - Březová 159,

Rybářské potřeby Párys

Rybářské potřeby Párys nabízí potřeby pro rybáře. Eshop a prodejna nabízí rybářské potřeby od významných výrobců rybářských potřeb.

- jiné než v seznamu -

Car Aukce, spol. s r.o.

Firma se zaměřuje především na aukční prodej dopravní techniky.

www.caraukce.cz - Jiřího z Poděbrad 1212, Uherské Hradiště

Strana: 1 2 3 4

Reklama

 

Doporučujeme:

Robert Chripák

Internetový obchod s knihami.
www.tarzan.cz

ActiveNet - sdružení podnikatelů

Zabýváme se tvorbou www stránek, optimalizací pro vyhledávače, regionální reklamou na internetu, web...
www.activenet.cz
 
Reklama
 

PRO FIRMY:

Změna údajů:     ID firmy:   Heslo:    

Víte, že na Firmy UH můžete vložit informace o Vaší firmě ZDARMA? Chcete upravit údaje o Vaší firmě?
Volejte operátora na telefonu 577 776 516 (po-pá 7:00 - 16:00)

Hledáte nějakou firmu? Nechce se Vám prohledávat katalog? Pomůže Vám telefonní operátor Firmy UH!
Volejte operátora na čísle 577 776 515 !
Ihned zjistíte kontakt na firmu, kterou hledáte.
 
© 2007 Firmy Uherské Hradiště - Stránky Firmy Uherské Hradiště provozuje activenet.cz
Další informace najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist